Про нас

SCOYCO – бренд мотоекіпу і аксесуарів, що належить компанії FoshanYuanDong Sen Co Ltd (КНР). Компанія була заснована в 1998 році і займається випуском екіпіровки для повсякденної їзди на мотоциклі і мотоспорту. Основна ідеологія компанії – випуск якісної ліцензійної мотоекіпіровки, що відповідає світовим стандартам якості під власним брендом і власної дилерською мережею за прийнятними цінами. З року в рік, компанія розширюється, відкриває нові представництва по світу, вводить у виробництво нові моделі. Строгий контроль безпеки на виробництві та якість виконання, додає впевненості у виборі екіпіровці Scoyco.

За останній час все більше спортивних команд використовують екіпіровку SCOYCO в гонках світового рівня. Форму можна побачити, наприклад в «Дакарі» або «Чемпіонаті світу з мотокросу». Продукція добре відома в США і Європі. Scoyco є спонсором збірної команди Бельгії та Китаю.

ООО “СКОЙКО УКРАЇНА” офіційний дистриб’ютор SCOYCO мото та вело екіпіровки на території України.

Наш постійний логістічесій партнер, компанія “Юнікон-МТК України”, швидка і якісна доставка товарів від виробника. Сайт компанії: https://unicon-itc.com

Валюта
USD Сполучені Штати Америки (США) долар
Консультация.